حدیث :
رسول خدا (صلّی‌ الله‌ عليه‌ وآله): علم را با نوشتن [آن] به بند بکشید.

چهارشنبه، 1 اردیبهشت 1400 Wednesday, 21 April 2021 ساعت
تعداد کل نوشته ها : 286 تعداد خبرهای امروز : 0 تعداد اعضا : 2 تعداد دیدگاهها : 0
×

اطلاعیه ها

‍ رئیس شورای اسلامی شهر پلدختر مطرح کرد: با گذشت ۲ سال، مشکلات سیل پلدختر کماکان پابرجاست! ⚡️آغاز عملیات طراحی و شروع پروژه احداث پارک آزادگان پلدختر ✨شهردار پلدختر از آغاز عملیات طراحی و شروع پروژه احداث پارک آزادگان در خیابان ساحلی غربی این شهر خبر داد ✅ عملکرد شهرداری پلدختر در نیمه دوم سال 1399 تعرفه عوارض سال 1400 شهرستان پلدختر ارزش منطقه ای سال 1400 شهرستان پلدختر بازدید مهندس شرفی نصیری شهردار از بیمارستان امام خمینی (رض) پلدختر پیام تبریک سال نو توسط مهندس محمد شرفی نصیری شهردار پلدختر اقدامات و فعالیت های شهرداری پلدختر در راستای کمیته عمران زیرمجموعه کنگره ۶۳۰۰ شهید والامقام استان در سطح شهر پلدختر محمد شرفی نصیری بعنوان شهردار پلدختر انتخاب شد ‍ ✅در راستای بهسازی و آسفالت معابر آسیب دیده ناشی از سیلاب در سطح شهر ⚡️عملیات بهسازی،بازگشایی معابر، رفع مشکلات بهداشتی و آسفالت انتهای معابر مطهری شمالی توسط شهرداری پلدختر

پ
پ

جهانگیر اکبری شهردار پلدختر : پانزده پروژه عمرانی زیرساختی در شهر پلدختر اجرا می شود

شهرداری پلدختر در سال 1393 با صرف اعتباری بالغ بر 30 میلیارد و 900 میلیون ريال 15 پروژه عمرانی را به صورت امانی و پیمانی در دست اجرا دارد 

 شهردار پلدختر افزودند : از محلهای ماده 12 مدیریت بحران ماده 180 کمک دولتی ماده 10 حوادث و خشکسالی ماده 23 جرایم راهنمایی و رانندگی و همچنین از درآمد 2% نفت خام و گاز طبیعی تامین اعتبار گردیده اند و حداقل 25% و حداکثر 67 % از اعتبار مصوب آنها تخصیص داده شده که مشخصات پروژه مذبور به شرح ذیل می باشد.

1)پروژه بهسازی آسفالت معابر                     

 محل تامین اعتبار این پروژه از درآمد 2% نفت خام و گاز طبیعی میباشد مبلغ اعتبار مصوب آن  5 میلیارد ريال که 67% از اعتبار مصوب تا کنون تخصیص داده شده و اجرای این پروژه به صورت پیمانی بوده که پروژه فعال است و تا کنون 30% پیشرفت فیزیکی دارد.

2) پروژه احداث و تکمیل کانال کوی شهرداری

محل تامین اعتبار این پروژه ماده 180 کمک دولتی بوده مبلغ اعتبار مصوب 2 میلیارد يال که تا کنون 38% از اعتبار مصوب تخصیص داده شده و اجرای آن بصورت پیمانی که پروژه فعال و تا کنون 20 % پیشرفت فیزیکی دارد.

3) پروژه احداث کانال غرب بیمارستان

محل تامین اعتبار این پروژه از درآمد 2% نفت خام و گاز طبیعی میباشد مبلغ اعتبار مصوب   1 میلیارد  و 500 میلیون ريال که 67% از اعتبارمصوب تخصیص داده شده که اجرای این پروژه بصورت پیمانی و اکنون فعال میباشد و 20% پیشرفت فیزیکی دارد.

4)پروژه توسعه و تجهیز پارک ولایت

محل تامین اعتبار این پروژه از درآمد 2% نفت خام و گاز طبیعی میباشد مبلغ اعتبار مصوب 300 میلیون ريال میباشد که تا کنون 67 % از اعتبار مصوب تخصیص داده شده و اجرای این پروژه بصورت امانی بوده و پیشرفت فیزیکی آن 100% میباشد.

5) پروژه سالن چند منظوره امداد و نجات شهرداری پلدختر

محل اعتبار این پروژه ماده 12 مدیریت بحران میباشد مبلغ اعتبار مصوب آن 1 میلیارد  و 300 میلیون ريال که تا کنون 35% از اعتبار مصوب آن تخصیص داده شده و جهت تعیین تکلیف در کمیته پیمان میباشد و هنوز اجرای آن به صورت امانی یا پیمانی مشخص نگردیده است.

6) پروژه خرید علائم و تجهیزات ترافیکی پلدختر

محل تاٌمین اعتبار پروژه ماده 23 از محل درآمد جرائم راهنمایی و رانندگی میباشد اعتبار مصوب آن 900 میلیون ريال بوده که 100% اعتبار مصوب تخصیص داده شد اجرایی این پروژه به صورت امانی بوده و پیشرفت فیزیکی آن 100% میباشد.

7) پروژه تکمیل دیوار ساحلی د رمحدوده شهر پلدختر

 محل تاٌمین اعتبار این پروژه ماده 10 خشکسالی میباشد اعتبار مصوب آن 3 میلیارد ريال که تا کنون 25% اعتبار مصوب تخصیص داده شده اجرای پروژه به صورت پیمانی بوده و پروژه فعال است و در حال حاضر 10 % پیشرفت فیزیکی دارد.

8) پروژه بازسازی ساختمان مدیریت بحران

 محل تاٌمین اعتبار پروژه ماده 12 مدیریت بحران میباشد اعتبار مصوب آن 300 میلیون ريال بوده که تا کنون 25% از اعتبار مصوب تخصیص داده شده و اجرای پروژه به صورت امانی میباشد پروژه در حال حاضر فعال و 30 % پیشرفت فیزیکی دارد.

9)پروژه خرید تجهیزات و تاسیسات شهر پلدختر

محل تاٌمین اعتبار پروژه  از درآمد 2% نفت خام و گاز طبیعی میباشد اعتبار مصوب آن 3  میلیارد و 900 میلیون ريال میباشد که تا کنون 67% اعتبار مصوب تخصیص داده شده و اجرای پروژه به صورت امانی میباشد و در حال حاضر پیشرفت فیزیکی دارد.

10) پروژه باسازی کانل خاکی و جمع آوری آبهای سطحی کوی تنگ علی

محل تاٌمین اعتبار پروژه ماده 12 مدیریت بحران و اعتبار مصوب آن  13 میلیارد ريال میباشد که تا کنون 25% اعتبار مصوب تخصیص داده شده ، اجرای این پروژه به صورت امانی میباشد و تا کنون 100% پیشرفت فیزیکی دارد.

 11) پروژه تکمیل و تجهیز پارک بانوان

محل تأمین اعتبار این پروژه ماده 180 کمک دولتی می باشد اعتبار مصوب پروژه 4 میلیارد ريال میباشد که تاکنون 38% اعتبار مصوب تخصیص داده شده اجرای پروژه بصورت امانی یا پیمانی در کمیته پیمان استان در دست اقدام میباشد و هنوز شروع به عملیات اجرایی نشده است .

12) پروژه احداث پارک شقایق

محل تأمین اعتبار این پروژه ماده 180 کمک دولتی می باشد اعتبار مصوب پروژه 1 میلیارد  و 200 میلیون ريال میباشد که تاکنون 38% اعتبار مصوب تخصیص داده شده اجرای پروژه بصورت امانی بوده که تا کنون 30% پیشرفت فیزیکی دارد .

13) پروژه ساماندهی گلزار شهداء

محل تأمین اعتبار این پروژه ماده 180 کمک دولتی می باشد که مبادله موافقتنامه آن در دست اقدام است .

14) پروژه احداث میدان امید

محل تأمین اعتبار این پروژه ماده 180 کمک دولتی می باشد که مبادله موافقتنامه آن در دست اقدام است .

15) پروژه ساماندهی بلوار امام خمینی (رض)

محل تأمین اعتبار این پروژه ماده 12 مدیریت بحران می باشد که مبادله موافقتنامه آن در دست اقدام است. 

جهانگیر اکبری شهردار پلدختر : پانزده پروژه عمرانی زیرساختی در شهر پلدختر اجرا می شود

جهانگیر اکبری شهردار پلدختر : پانزده پروژه عمرانی زیرساختی در شهر پلدختر اجرا می شود
جهانگیر اکبری شهردار پلدختر : پانزده پروژه عمرانی زیرساختی در شهر پلدختر اجرا می شود
جهانگیر اکبری شهردار پلدختر : پانزده پروژه عمرانی زیرساختی در شهر پلدختر اجرا می شود

 به اشتراک بگذارید :  

ثبت دیدگاه

تا کنون دیدگاهی برای این مطلب ارسال نشده است. شما اولین دیدگاه را ارسال نمایید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.