به پورتال رسمی شهرداری پلدختر خوش آمدید {date}
منوی کاربری
بانک اطلاعات شهری
آخرین مطالب
پیوندها و سایت‌های مرتبط

شهردار پلدختر: تسریع در تکمیل دیواره ساحلی شهر پلدختر ضرورت دارد

تاریخ انتشار: 23-06-1398, 01:02

شهردار پلدختر: تسریع در تکمیل دیواره ساحلی شهر پلدختر ضرورت دارد

 

صمد چراغی پور روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ازابتدای شهریور بستر لازم برای احداث دیواره ساحلی در محل تلاقی خیابان هفتم تیر در بخش غربی و زیر پل موقت ارتش فراهم شده اما متاسفانه عملیات اجرایی آن تا کنون آغاز نشده است.

 

وی افزود: علت این امر عدم ورود جدی ارتش به عرصه عملیات و جمع آوری تاسیسات و زیرساخت‌های مخابراتی منصوبه روی پل موقت شهر پلدختر می باشد.

 

شهردار پلدخترگفت: بازسازی دیواره ساحلی در این نقطه پاشنه آشیل شهر بوده و در صورت عدم تکمیل به‌موقع با وقوع سیلابی به مراتب کمتر از سیل مخرب ۱۲ فروردین ماه ۹۸ بخش غربی شهر درگیر سیلاب خواهد شد.

 

وی افزود: با توجه به این که بین ۲ پل به ویژه در ضلع غربی شکستگی در دیوار قدیمی وجود دارد و از پل دولت تا انتهای کوی سازمانی ها شهر پلدختر دیواری وجود ندارد و بستر بازسازی دیواره نیز در این قسمت بلامعارض فراهم است از بنیاد مسکن و شرکت سامان محیط درخواست می شود باافزایش جبهه کاری نسبت به احداث دیواره در این نقاط اقدام عاجل به عمل
آورند.

 

چراغی پور یادآورشد: با توجه به هشدارهای هواشناسی و غیرقابل پیش‌بینی بودن وضعیت جوی و تغییر اقلیم ضرورت دارد موضوع تکمیل دیواره ساحلی شهر پلدختر مورد توجه مردم ، مسئولان و اصحاب رسانه قرار گرفته و از دستورکار خارج نشود.

 

وی افزود: در این راستا ایجاد مزاحمت برای پیمانکار امری نابخشودنی وهیچ‌گونه تاخیردر عملیات اجرایی دیواره ساحلی شهر پلدختر توجیه پذیر نمی باشد.

 

شهرداری پلدختر بر ضرورت جمع آوری پل موقت در نخستین فرصت توسط ارتش تاکید کرد و گفت: این شهرداری با تمام توان ، منابع انسانی ، ماشین آلات و تجهیزات مربوطه آماده همکاری با عوامل ذی ربط می باشد.


عکس وخبر: فاطمه مهرابی. خبرنگارارسال نظر

شعار سال 1399 مقام معظم رهبری رئیس جمهوری اسلامی ایران شهردار پلدختر
جستجو در سایت
اوقات شرعی